Yönlendirme Bariyeri Kiralama

Güvenlik alanındaki hızlı gelişmeler neticesinde inovasyon bir gereklilik olmuştur. Artan nüfus ve göç oranıyla birlikte güvenlik en temel gereksinim halini almıştır. Güvenlik arzusunun artması, terör saldırıların önlenmesi gibi sebeplerle çeşitli önlemler alınır. Oluşan bu talep karşısında güvenlik teknolojileri kaçınılmaz olmuştur. Ayrıca düzen ve akışın sağlanması amacıyla çeşitli yöntemlerde geliştirilmiştir. Düzenin olmadığı yerlerde bir güven açığı meydana gelmesi kaçınılmazdır. Çeşitli teknolojilerinde yardımıyla, güvenlik sorunu büyük ölçüde aşılmıştır. Başta yalnızca satın alma seçeneği sunulurken günümüzde kiralama hizmetleri de bulunmaktadır. Yönlendirme bariyeri kiralama en çok talep gören sistemlerdendir.

Yönlendirme bariyerleri genellikle insan yoğunluğunun olduğu mekânlarda kullanılır. Geçişlerin düzgün ve sıralı olması temel amacıdır. Ayrıca yönlendirme, bilgilendirme gibi amaçlarla da kullanılır. Müze tarzı yerlerde düzeni korumak oldukça önemlidir. Kaos ortamının oluşmaması, her şeyin düzenli olması için yönlendirme bariyeri bir gerekliliktir. Birçok kullanım alanı bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Müzeler,
 • Alışveriş merkezleri,
 • Festival,
 • Fuar alanları,
 • Resim, heykel sergileri,
 • Otel,
 • Hastane

İnsanların hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlarken görsel bütünlükte sunar. Şık tasarımlı şerit yönlendirme bariyerleri kullanılır. İşlevselliğinin yanı sıra tasarım açısından da beklentileri karşılamaktadır. Kullanım amacı ve yerine göre boyu özel olarak yapılabilir. Mevcut talepler göz önüne alınarak, en uygun bariyerler tarafınıza özel olarak hazırlanır. Renk ve boy seçenekleri bulunur. İhtiyaç doğrultusunda 2 ya da 4 yönlü şerit bariyer kullanılabilir. Şeridin bırakılmasından sonra yavaşça kapanır. Fren özelliği sayesinde herhangi bir rahatsızlık vermez. Paslanmayan çelik borular kullanılması nedeniyle uzun yıllar dayanıklıdır.

Yönlendirme Bariyeri Fiyatları Ne Kadardır?

İstenen boyuta ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kullanım amacı doğrultusunda özel olarak düzenlenerek, üstün hizmet sunar. Avrupa standartlarında üretimi gerçekleştirilen bariyerlerin tamamı uzun ömürlüdür. Belirlenen işleyiş süreci sonrasında fiyat belirlenerek tarafınıza beyan edilir. Deskar Güvenlik 2013 yılından beri hizmet vermektedir. Açıldığı günden beri en uygun fiyatlarla maksimum kalite vaat etmektedir. 2000’den fazla müşterinin tamamı olumlu dönüş yaparak, kalitemizi bir kere daha teyit etmiştir. Talep doğrultusunda belirlenen uygun fiyatlarla üstün hizmet sunmaktayız.

Yönlendirme Bariyeri Çeşitleri Nelerdir?

Çok yönlü ürün çeşitleriyle her amaca uygun bariyer sistemlerimiz bulunmaktadır. Çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Şerit yönlendirme bariyeri sistemi
 • Duvara monte sistemi
 • Boyalı şerit yönlendirme bariyer sistemi
 • Frenli krom şerit yönlendirme bariyer sistemi
 • Frenli boyalı şerit yönlendirme bariyer sistemi
 • Çift bantlı krom şerit yönlendirme bariyer sistemi

Yönlendirme Bariyeri Kiralama Hizmeti

Öncelikle, birbirinden farklı özellikleri barındıran bariyer türlerinden en uygun olanı belirlenir. Güvenlik sistemi teknolojileri alanında uzman olan Deskar Güvenlik 2013’ten beri hizmettedir. Güvenlik sektöründeki tüm değişiklikleri yakından takip ederek her geçen gün gelişmektedir. Yeniliklere açık ve işbirlikli çözüm yanlısı olan firmamız tamamen müşteri odaklı çalışır. Uygun fiyatlarla her bütçeye hitap ederek yüksek kalite sunar. Yönlendirme bariyeri kiralama alanında öncü olarak adından sıkça söz ettirmektedir. Güvenlik teknolojisi sektöründe bulunduğu beş yılda binlerce müşteriyle çalışarak kendini kanıtlamıştır. Uzman ekibiyle birlikte sürekli olarak çalışarak, kendisini daha da ileri götürmeyi amaçlamaktadır. Kiralama hizmeti sunarak, satın almanın getirdiği zorluklardan kaçınmanızı sağlar. İstenilen sayı, boyut ve renkte üretilerek en kısa sürede kiralama işlemi gerçekleştirilir. Her alanda kullanıma uygun çeşitler bünyemizde yer almaktadır.