Sahne Bariyeri Kiralama

Güvenlik teknolojilerinde bariyer sistemleri önemli bir yer kaplamaktadır. Sahne bariyeri kiralama işlemlerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Satın alma gereksinimi duymayan, kısa süreli işler için kiralama iyi bir alternatiftir. Güvenlik sistemlerinde kiralama hizmetini veren çok kısıtlı firmalar bulunur. Deskar Güvenlik piyasadaki eksikliği görerek, yüksek kalite bariyer kiralama işlemi sunar.

Sahne bariyerini tanımlamadan önce, bariyeri bilmekte yarar olacaktır. Bariyer sistemleri; genellikle düzeni sağlama amacıyla kullanılır. Güvenli geçiş, doğru yönlendirme gibi amaçları da bulunur. Ayrıca, kalabalık alanlarda sıraya sokma özelliğiyle de oldukça işlevseldir. İstenen renk ve ebatlarda yapılabilir. Bu da kullanım alanlarının çoğalmasını sağlar. Görselliğinde kısmen sağlandığı bu sistemlerde işlevsellik ön plandadır.

Sahne bariyeri kullanımı genellikle konser alanlarında yapılır. Sahne önleri ve konser verilen mekânlarda kullanılır. Konseri veren ve dinleyici arasında güvenliği sağlama amacıyla kullanılır. Dinleyicilerin konser pistine çıkması sahne bariyerleri sayesinde önlenir. Mojo sahne bariyeri olarak da geçer. Boyutu isteğe göre düzenlenebilir. Alternatif olarak, akordiyon ya da şerit bariyerde tercih edilir. Konser alanlarında sıkça görülen bu bariyer türleri görsellik açısından da tatmin edicidir.

Sahne Bariyeri Kiralama Alanları

Sahne bariyerinin temel kullanım amacı konser ve tiyatro etkinlikleridir. Herhangi bir istenmeyen durumun oluşmasını önler. Sanatçının etkinliğini sorunsuz tamamlaması için önemli bir etkendir. Günümüzde konser etkinliklerini birçok ajans gerçekleştirmektedir. Oldukça yaygınlaşan konser kültürüne talep her geçen gün artmaktadır. Bunun neticesinde, güvenliğin sağlanması da oldukça önemlidir. Konser alanlarında bariyer sistemlerinin kalifiye olması şarttır. Güvenlik bariyerleri düzeni sağlamak açısından önemlidir. Etkinlik ajansları genellikle bariyer satın almak istemezler. Bu gibi durumlar için kiralama hizmeti almak çok daha avantajlıdır. Kişilerin istekleri doğrultusunda hazırlanmış bariyer sistemlerini uygun fiyatlarla sahip olunur.

Belirlenen konser sürecince sahne bariyeri kiralanması mümkündür. İstenen gün kadar kiralama gerçekleştirilir. Uzman ekibimizle birlikte, çözüm ortaklığı felsefesiyle işbirliği yapılır. Konser – tiyatro alanı boyunca en uygun olan sistemler size bildirilir. Sahne bariyerine ek olarak akordeon bariyerde konser alanlarında sıkça tercih edilir.

Sürekli artan teknoloji karşısında kişilerin öncelikleri de değişiklik göstermektedir. Sosyalleşme ihtiyacı neticesinde, kültürel aktivitelere verilen önemde artmıştır. Kalabalığın kontrolü bu tür aktivitelerde zor olabilmektedir. Günümüzde güvenlik teknolojileri büyük bir alanı kapsamaktadır. Deskar Güvenlik 2013 yılından beri dur durak bilmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Artan güvenlik gereksinimi sonucunda, kiralama alanında talep yüksektir. Konser gibi kültürel aktivitelerde sahne bariyeri kullanımı oluşabilecek riskleri önler.

Sahne Bariyeri Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik alanında birçok kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra kalabalığın idare edilmesi gibi durumlarda da oldukça kullanışlıdır. Birçok özelliği bulunmasına karşın, en önemlileri aşağıdaki gibidir:

 • Konser ve tiyatro sahnelerinde düzeni sağlar.
 • Sanatçı ve seyirci ortasında bulunur.
 • Seyircinin sahneye çıkması önlenir. Olası saldırıların önüne geçilir.
 • Karmaşanın çıkması önlenir.
 • Kaliteli metallerden yapıldığı için eğilip bükülmesi mümkün olmaz.
 • İstenen boy ve genişlikte yapılabilir.
 • Güvenlik görevlilerinin bariyer üzerinde durarak güvenliği korumasına olanak tanır.
 • Olası bir taşkınlık bu bariyerin üzerindeki görevlilerce, derhal durdurulur.
 • Kalabalığın seviyesini kontrol eder.
 • Kalabalığın birbirlerini ezip, itmesini önler.
 • Katlamalı bariyer, konser bariyeri, mojo bariyer gibi türleri de bu tür etkinliklerde kullanılır.

Deskar Güvenlik Teknolojileri 2000’in üzerinde sunduğu hizmet neticesinde olumlu dönütler almaktadır. Uygun bütçeyle maksimum verim sağlayan sahne bariyeri kiralama hizmeti için bize ulaşın.