Güvenlik Bariyeri Kiralama

Kalabalığın yoğun olduğu alanlarda düzen ve akışı sağlamak oldukça önemlidir. Belirli bir düzen olmadan, sürece devam edilmesi halinde karışıklık çıkması kaçınılmazdır. Artan popülasyon karşısında beliren mevcut istekler bulunur. Bunlardan başlıcası ise güvenliktir. Güvende hissetme, insanın en temel dürtülerindendir. Deskar Güvenlik olarak 2013 yılından beri güvenlik teknolojilerinde uzmanlaşmaktayız. Kiralama hizmetleri sunarak, uygun fiyata üstün kalite sunuyoruz. Güvenlik bariyeri kiralama işlemi en sık tercih edilen hizmetlerdendir.

Güvenlik bariyerleri çok işlevli olacak şekilde dizayn edilmiştir. Kişileri yönlendirme, bilgilendirme, düzeni sağlama gibi amaçları bulunur. Ayrıca sıraya sokmaya da yarar. Kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Bazıları şu şekildedir:

 • Polis istasyonları,
 • Zabıta istasyonları,
 • Belediye binaları,
 • Havalimanları,
 • Park alanları,
 • Otoparklarda,
 • Kamu ve özel kesim binalarında,
 • Hastanelerde,
 • Toplumsal olaylar yaşandığında kullanılır.

Güvenliğin sağlanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen kalın metalleri uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Kiralama işlemlerinin tamamı sizin arzularınız doğrultusunda gerçekleştirilir. Talepleriniz gözetilerek, size en uygun bariyer temin edilir. Açık havada da kullanımı yaygın olduğundan, hava koşullarına dayanıklı üretimi gerçekleştirilir. Kullanım yerine göre seçilecek bariyer tipide değişiklik gösterebilir. Deskar Güvenlik’te uzman kadromuz size danışmanlık sağlayacaktır. Birlikte, istekleriniz doğrultusunda belirleyeceğiniz güvenlik bariyeri kısa zamanda temin edilir. En uygun fiyatlarla maksimum kalite temel prensibimizdir.

Güvenlik Bariyerleri Nasıl Çalışır?

Standart bariyer çeşitlerine ek olarak, özel olarak üretilenlerde bulunur. Bunların tamamı kontrolden geçerek, kalitesi kanıtlanmıştır. Avrupa standartlarında üretilmiş olan paslanmaz çelikler kullanıma elverişlidir. Tüm hava koşullarında dayanıklı olması büyük bir artıdır. Her geçen gün değişen insan ihtiyaçları doğrultusunda inovasyon çalışmaları sürdürmekteyiz. İstenen opsiyonlar, uzman ekibimiz tarafından ilave edilir. Bağlantı sistemleriyle mekanizma işleyişi düzenlenir. Kurulumu oldukça basit ve hızlıdır. Kullanım talimatları son derece kolay prosedürlerden oluşur.

Genel özellikleri birçoğunda aynıdır. Çoğunlukla 2 metre genişlik olacak şekilde inşa edilir. Tüm hava koşullarına adapte olması için elektrostatik adındaki toz boyayla kaplıdır. Bu da uzun ömürlü olmasını sağlar. Monte edilişi oldukça kolaydır. Yardıma ihtiyaç duymadan, kolayca gerçekleştirilir. Ayrılabilen parçaları sayesinde birkaç dakika içinde kurulumu gerçekleştirilir. Toplumsal olaylarda emniyet güçlerince sıkça kullanılır. Mevcut duruma göre, istenen pozisyon ve şekilde dizilimi sağlanır. Bu çok kullanım özelliğiyle, güvenliğin korunması için önemlidir. Oluşabilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Özel metal bileşimi sayesinde kırılma, bükülme gibi durumlarla karşılaşılmaz. Yüksekliği 120 cm ebatlarındadır. Dış borularıysa, 2 mm kalınlığındaki borulardan üretilmiştir. Standart ölçülerdeki bariyerler, ihtiyaç doğrultusunda farklı ebatlarda yapılabilir. İstenmesi durumunda, profesyonel ekibimizle birlikte yeni ölçülerin belirlenmesi mümkündür.

Günümüzde toplumsal olayların yanı sıra evlerde, çocuk güvenliği amacıyla da çeşitlerinin kullanımı mümkündür. Bu amaçla düzenlenen bariyer sistemleri, dışarıda kullanıma uygun olanlardan daha farklıdır.

Güvenlik Bariyeri Nasıl Monte Edilir?

 • Güvenlik bariyeri kiralama sonrası kurulumu oldukça basittir. Kurulumu kişiler tarafından hızlıca gerçekleştirilir. Herhangi bir eğitim alınması gerekmez. Portatif olarak teslimi sağlanır. Takılıp çıkartılan parçaları kolayca şekillendirilir. Kullanımı istenilen alana koyarak birkaç dakika içerisinde hazır hale getirebilirsiniz.
 • Monte edilmesi için gerekli olan bütün parçalar paketlenmiş şekilde teslim edilir.
 • İlave olarak istenen opsiyon parçaları olması durumunda, monte işlemi size anlatılmaktadır.

Güvenlik Bariyeri Kiralama Neden Gereklidir?

Kullanım alanlarının tümünde düzeni ve akışı hızlandırmayı kolaylaştırır. Uzun süre kullanım özelliği sayesinde elverişlidir. Güvenlik bariyeri kiralama işlemi oldukça basittir. Talebiniz doğrultusunda hazırlanan bariyerler kısa sürede teslim edilir.