Akordiyon Bariyer Kiralama

Gün geçtikçe hayatı kolaylaştıran yenilikler sürekli olarak çıkmaktadır. Aktif yeniliklerin sürdürüldüğü alanlardan birisi de güvenlik teknolojileridir. Güvende hissetme arzusu oldukça güçlü bir dürtüdür. Kalabalığın olduğu birçok yerde güvenlik sistemleri görmek kaçınılmazdır. Sürekli olarak yeni teknolojilerle karşılaşmaktayız. En son teknolojilerden birisiyse akordiyon bariyerdir. Kullanım alanları oldukça fazla olan bu sistem kullanıma elverişlidir. Beklenenin üstünde bir mekanizmaya sahip oluşuyla tercih edilmektedir.

 Akordiyon bariyer kiralama en sık tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kolay kullanımının yanı sıra estetik görüntüsü de tercih edilmesine neden olan etkenlerdendir. Kolay kurulumu, uzun ömürlü oluşuyla üstün hizmet sunmaktadır. Hareket etme özelliğiyle diğer bariyer sistemlerinden ayrılır.

Akordiyon Bariyer Kullanım Alanları Nelerdir?

Kapalı alanlarda kullanıma uygun olmasının yanı sıra, açık alanlara da uygundur. Değişebilen boyutu sayesinde geniş alanlarda düzeni sağlamaya yarar. Kalabalık alanlarda sıraya girilmesi, yönlendirme, düzen gibi amaçlarla tercih edilir. Karışıklığın çıkmasını engelleyerek güvenli bir ortam oluşmasını sağlar. Kullanım alanları aşağıdaki gibidir.

 • Toplumsal olaylarda,
 • Aşırı kalabalık yerlerde,
 • Hastanelerde,
 • Askeri kışla girişlerinde,
 • Konser verilen yerlerde,
 • Çeşitli etkinlik girişlerinde,
 • Miting yapılan yerlerde,
 • Olay yerine girişi önlemede sıkça kullanılır.

Kolay monte edilişi sayesinde birkaç dakika içerisinde kurulumu gerçekleştirilir. Çoklu kullanım alanları olsa da, emniyet güçleri tarafından kullanımı oldukça yaygındır. Her türlü etkinliklerde güvenliği sağlamak için uygun olarak üretilmiştir. Yelpazeyi anımsatan görüntüsü estetik olacak şekilde üretilmiştir. Güvenliği sağlamasının yanı sıra görsel olarak da istekleri karşılar. Deskar Güvenlik tüm bariyer sistemlerinin kiralama hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler arasında en çok tercih edilen akordiyon bariyer kiralama idir. Ortalama ölçülerde üretilmesine karşın, arzu edildiği takdirde farklı boyutlarda da yapılır.

Akordiyon Bariyeri Genel Özellikleri Nelerdir?

 • Akordiyon bariyerler adet olarak sipariş edilir. Bir adet akordeonun açılmış hali yaklaşık olarak, 200 cm boyutundadır. Arzu edilmesi durumunda 10 cm daha genişletilerek 210 cm haline getirilebilir.
 • Kolay kullanımlı, dönebilen tekerlekler üzerine kurulur. Bu da hızlıca taşınmasını ve istenilen yerde kurulmasını sağlar. Tekerleklerin çapı ortalama olarak 9,5 cm olarak düzenlenir.
 • Hareketli oluşu genellikle bir avantajdır. Fakat bazı durumlarda sabit olarak kullanımı gerektirir. İhtiyaç doğrultusunda hareketli ya da sabit olarak kullanılması mümkündür.
 • Kullanıma ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda kapalı olarak muhafaza etmek mümkündür. Az yer kaplaması açısından oldukça kullanışlıdır. Depolama ve saklama imkânı sunar. İhtiyaç halinde derhal kurulumu mümkündür. Kapalı haldeki boyutu genellikle 47 cm kadardır. Bu ölçü değişiklik gösterebilmektedir.
 • Boyutunun yetersiz olduğu durumlar olabilir. Bu gibi zamanlarda kilitli mekanizması sayesinde birbirlerine eklenebilen bir sisteme sahiptir. İstenen boyutta açılımı sağlanarak güvenlik sağlanır.
 • Birçok bariyer sisteminden oldukça hafiftir. Taşınması kolay, portatiftir. Ortalama ağırlığı 20 kg idir.
 • Her bir akordiyon modülünde 7 tane dikme vardır. Her 4 tane dikmedeyse yaklaşık 8 adet tekerlek bulunur. Bu da taşınmasını biraz daha kolaylaştırmaktadır.

Akordiyon Bariyer Kiralama Hizmeti

Alanında uzman, tanınmış bir firma size her alanda yardımcı olacaktır. Çözüm ortaklı çalışma prensibimizle adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Birçok kurumsal şirketlerle çalışarak kalitemizi bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayız. Güvenliğin tüm alanlarında kiralama hizmeti sunarak bir yeniliğe adım atmaktayız. Akordiyon bariyer kiralama işlemi sırasında tüm istekleriniz gözetilmektedir. Alanında lider olan Deskar Güvenlik sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Güvenlik teknolojilerinin tamamını takip ederek, inovasyon çalışmalarına hız vermekteyiz. Uzman ekibimizle birlikte kurulum ve sonraki aşamalarda yanınızda durarak satış sonrası hizmet sunmaktayız.